Helsingör över dagen!

Helsingör över dagen!

Resdagar 2017

30/10 & 27/11

Bussen utgår från Karlskrona, se tidtabell längst ner på sidan

Vid ankomst till Helsingör kör bussen upp till Prövestencenter för de som önskar, övriga har möjlighet att stiga av bussen i Helsingör innan.
Efter ca 1,5 tim går bussen tillbaka till Helsingör igen för ytterligare shopping.

Helsingör Shopping 350:-/pers

För reserverad plats tillkommer 10:-/pers

Tidtabell för resa till                              

Karlskrona Sunnavik                       06.50

Karlskrona busstorg                         07.00

Nättraby bhpl E22                            07.10

Listerby bhpl E22                             07.20

Ronneby resecentrum                     07.30

Bräkne Hoby kyrka                          07.45

Karlshamns resecentrum               08.00

Asarum kyrka                                   08.15

Mörrum kiosk                                   08.30

Pukavik busstorg                             08.40

Sölvesborg Bl Porten                      08.50

 

Välkommen med Er bokning!

Färdigheter

Upplagt på

september 29, 2015